Müşterİlerİmİz

Yeni müşterilerimizin büyük çoğunluğunun, eski müşterilerimizin kişisel tavsiyeleri üzerine Boa Lingua’yı tercih etmesi, bizim için oldukça sevindiricidir. Kaliteli hizmet anlayışımızı ve standartlarımızı üst seviyelerde tutarak, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizin yorumları:

Sertac Nuhoglu

ABD'deki Dil Eğitimi 

Boa Lingua tarafından seyahatim için yapılan ayrıntılı ve planlı organizasyonlar için çok teşekkür ederim. Bu sayede Yurtdışı Dil Eğitimimi dolu dolu ve aynı zamanda rahat geçirdim. Hawaii'de her şey rahat ve yolunda gitti. Dil Eğitiminin yanında konaklama yerlerini de çok beğendim. Hawaii benim için tamamen hayal gibi bir yerdi. 

Burcu Akgün

ABD'deki Dil Eğitimi 

Los Angeles gerçekten etkileyici ve çeşitlilikleri olan bir şehir. Amerika'da geçirdiğim zaman benim gelişmemi sağladı. İngilizce bilgim ve kişisel gelişimim arttı. Bu yaşadıklarım kesinlikle kaçırmak istemeyeceğim bir deneyim oldu. Boa Lingua'nın bana verdiği tam destek ve yardım, beni her şey için ikna etti. 

Güliz Kaletürk

İngiltere'deki Dil Eğitim

Bournemouth'taki Dil Eğitimi sürecim benim için tam bir başarı oldu. Geçirdiğim zaman dilimi içinde yabancı dilimi geliştirebildim. İngiltere'den, benim için çok değerli unutulmaz deneyimler ve hatıralarla geri döndüm. Yanında kaldığım misafir aile sayesinde İngiliz kültürünü ve hayat tarzını bizzat yaşayıp öğrendim. Boa Lingua bu hazırlıklar zamanında vesonrasında hep yanımda oldu. Boa Lingua'ya tamamen güvenebilirsiniz.

Nermin Cipa

Avustralya'daki Dil Eğitimi

Sydney ve Avustralya'yı size kesinlikle tavsiye ederim. İnsanları çok dürüst ve açıktır. Oradaki Dil Okulumda, dünyanın çeşitli yerlerinden gelmiş bir sürü arkadaş edindim. Okulumdaki öğretmenlerim çok yardımsever insanlardı ve ben onlardan dil olarak çok şey öğrendim. Bence bir dil eğitimi yolculuğu, yapılmasına kesinlikle değecek bir tecrübedir ve sizinde yapmanızı mutlaka öneririm.

Copyscape