hakkımızda

BOA LİNGUA İNTERNATİONAL- DÜNYA ÇAPINDA DİL EĞİTİMİ

Boa Lingua İnternational 1989'dan beri dünya çapında Yurtdışında Dil Eğitimi Üniversite Yerleştirme HizmetiMesleki Dil Eğitimi - Dil Kursları ve Stajlar konularında etkin uzman bir kuruluştur. Boa Lingua İnternational size, 30 farklı ülkede 200'ü aşkın saygın dil okuluyla hizmet etmektedir. Bu dil okullarının, yurtdışındaki üniversite ve yüksek okulları ile güçlü ilişkileri vardır. Ayrıca her bir dil okulumuzun kaliteli dersleri ve sağlam altyapısı birebir incelenmiştir. 

Çalışanlarımızın hepsinin geniş seyahat bilgileri ve deneyimleri vardır. Eğer yurtdışında bir ülkede üniversite de okumak, istediğiniz bir ülkede dil eğitimi almak ya da mesleki dil kurslarına katılmak istiyorsanız, size mutlak ciddiyet içinde idari görevleri dikkatli bir şekilde halledeceğimizi garanti ediyoruz. Kapsamlı hizmetlerimiz arasında danışmanlık, vize işlemlerinde yardım, dil bilgisi seviyesini ölçme değerlendirme, katılacağınız kurslarımız için kayıt yaptırma, varış işlemleri ve konaklama yer almaktadır.

2007, 2008 ve 2009 yıllarında Boa Lingua, Language Travel Magazine tarafından Avrupa'nın en iyi Dil Eğitimi Acentesi seçilmiştir ve LTM Star Ödülünü kazanmıştır. Boa Lingua İnternational Dil Eğitimi çeşitleri hakkındaki bilgilere www.boalingua.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

Copyscape