Séjour linguistique chinois en Chine
Pékin

Pekin •

Shanghai

Şangay •

Qingdao

Qingdaa •

Çin'de Çince Dil Eğitimi

Halk Cumhuriyeti'nin geçen yüzyılın ortalarındaki kuruluşu sırasında, Çin'de yaklaşık yarım milyar insan yaşıyordu. Dünyanın en kalabalık nüfuslu ülkesinde günümüzde bir milyardan fazla insan yaşamakta olup, bu rakam ABD ile Afrika'nın toplamından fazla.

BİR BAŞKA DÜNYA
Çin sadece bir ülke değil, aksine ilk bakışta kültürel ve coğrafik zıtlıklar barındıran bir başka dünyadır. Çeşitlilik, büyük şehirlerinde daha da artar. Daha korunaklı imparatorluk hanedanlıklarında, kutsal dağlarında, etkileyici mağralarından iç Moğolistana kadar olan yerlerinde ve insanları ürküten çöllerinde ise çeşitlilik azalır. Çin, 20. yüzyılda 70'li yılların sonlarında, kendini batı dünyasına açmaya başlamış ve böylelikle artık, uzaklar ülkesi olma kavramından çıkmıştır. Yine de bazı bölgeleri, dışarıdan bakan bir gözlemci için, gizemli olmaya devam etmektedir.

 
BİSİKLET KULLANAN MİLLET
Çin'de resmi olmayan bir sembol seçilecek olsa bu kesinlikle bisiklet olurdu. 300 milyonun üzerinde bisiklete sahip oldukları için kendinizin de bir tanesine sahip olmanız zor olmaz. Forever markalı eski bisikletlere ve modern dağ bisikletlerine her yerde ulaşmak mümkündür. Şehirlerde turistlerin olduğu bölgelerde bisiklet kiralayan yerler vardır. Ayrıca yerlileri, sizin içinde pedal çevirebilir.

SAYISIZ KÜLTÜREL ANITLAR
Ülkenin zıtlıkları olduğu kadar güzellikleri de belirgindir. Çin'e seyahat demek 4000 yıllık bir tarihle ve farklı bir kültürle karşılaşmak demektir. Çin Seddi, Çin Halk Cumhuriyeti'nin bir sembolüdür ve Çin'e her gelenin ziyaret etmesi gereken bir yerdir. UNESCO tarafından bir dünya kültürü ve doğal bir miras olarak kabul edilmiştir. Bunun dışında diğer kültürel anıtları ise Yuanmingyuan Bahçeleri, Dajue Tapınağı, Guyaju mağrası, Pekin'deki İmparatorluk Sarayı ve kuzebatı'daki Hunan eyaletinin manzarasıdır. Aslında kişi, yolda insan kalabalığından ve karşıdan gelebilecek beklenmedik tükürüklerden sıyrılma sanatını öğrendiği zaman o kişinin Çin'de görebileceği ve gezebileceği sayısız yer vardır.  

ÇİN'DE DİL EĞİTİMİ VE DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZE BAŞVURUN:

Pekin'de Dil Eğitimi
Şangay’da Dil Eğitimi
Qingdaa'da Dil Eğitimi

Copyscape