programlarımız hakkında bilgiler

Partner Okullarımız
Birlikte çalıştığımız bütün okullarımızı denetlemek ve size uygun nitelikli hale getirmek amacıyla bizzat gezmiş incelemiş bulunuyoruz. Yeni metotlarla geliştirilmiş olan derslerimizde, size yıllara dayanan dil eğitimi tecrübelerimizi aktaracağız. Birlikte çalıştığımız okullarımızla düzenli ve yıllardır süre gelen ilişkilerimiz sayesinde size farklı olanaklar sunuyoruz.

Kişisel Danışma
Danışman ekibimiz, kişisel ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun programları bulma konusunda size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Kişisel danışma için bizi arayın ya da bürolarımıza uğrayın.

Aktiviteler
Ortak çalıştığımız tüm okullarımız, içeride ve dışarıda nitelikli öğrenim mekanlarına sahiptir. Kurs dışında düzenledikleri aktiviteler ile öğrenciler arasındaki iletişimi ilerletmeyi amaçlarlar. Öğrencilerine ekstra bir maliyet çıkarmamaya çalışarak mümkün olan çeşitli spor ve boş zaman aktiviteleri düzenlerler.

Dil Bilgisi Seviyesi
Dil bilginizi ölçmek ve sizi en uygun seviye kurs programlarına yerleştirebilmek için birlikte çalıştığımız okullarda kurs öncesinde sizi bir seviye sınavına sokuyoruz. Böylelikle dil bilginizi daha da geliştirebilirsiniz.

Burslar
Yurtdışında bir program için bursa mı ihtiyacınız var? O zaman size daha detaylı bilgiler verebiliriz. Bursunuzu karşılayabilecek çeşitli firmalar ve kulüpler bulunmaktadır. Bu konu hakkında danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Sınavlar
Birlikte çalıştığımız ingilizce konuşulan okullarımız size Yabancı Dil Sertifika Sınavları (TOEFL, IELTS gibi Dil Bilgisi Sınavı) sunmaktadır. Danışmanlarımız size bu sınavlar hakkında detaylı bilgileri severek verirler.

Üniversiteler
Üniversite Yerleştirmelerinde önemli tecrübelere sahibiz. Biz, dünyaca saygınlık kazanmış üniversite ve yüksek okullarla birlikte çalışmaktayız. Öğrencilerimizi gönderdiğimiz ülkeler ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda'ya kadar uzanmaktadır. Size, istediğiniz ülkelerde yeteneklerinize ve tercihlerinize uygun bir akademik program bulma konusunda yardımcı oluyoruz.

Başvuru
Özellikle dolu sezonlarda, birlikte çalıştığımız okullarda yer bulabilmek sınırlı olur. Bu nedenle başvurunuzu bize erken göndermenizi öneriyoruz. Eğer sorularınız varsa ya da bazı belirsizlikler olursa hemen bizi arayınız.

Konaklama
Size, seçebileceğiniz geniş konaklama imkanları sunuyoruz. Böylelikle istediğiniz gibi okula ait yurtlarda, apartlarda, stüdyo evlerde, aile yanında ya da otellerde kalabilirsiniz.

Online Dil Testleri
İngilizce dil bilginizi online olarak İngilizce-Dil Bilgisi adresinde test edebilirsiniz. Ayrıntılı bir değerlendirme sonucu alacaksınız.

Askerlik Tecili
Yurtiçi ya da yurtdışında okuyanlar, hizmet erteleme bilgisi yazılır. Danışmanlarımız, hizmet erteleme konusunda size gerekli bilgileri severek verirler.

Vize
Vize işlemlerinin formaliteleri ile kafanızı boşuna yormayın. Vize işlemlerini problemsiz halletmeniz için size gerekli tüm bilgileri veriyoruz.

Copyscape